Kuruluşundan bu yana siz değerli müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefleyen Öz bayrampaşa Nakliyat, 26 yıllık tecrübesini bugün gururla sunuyor.

Ev, büro, kurumsal taşımacılık faaliyetlerini 45 kişilik deneyimli uzman kadrosu ve en son teknolojiye sahip araçlarıyla gücüne güç katıyor.

Öz bayrampaşa Nakliyat, ücretsiz expert servisi ile birlikte sağlıklı bir taşınma işlemi için gereken tüm önlemleri aldığı gibi, esyalarınızı sigortalatıp güvenli bir şekilde taşıyor.

Firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehiriçi, şehirlerarası, ev ve işyeri nakliyatını en güvenli şekilde sigortalı olarak yapmaktadır. Taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunmaktadır. Bünyesinde her zaman hazır bulunan uzman personelinde, tecrübeli şoför, maragoz, tesisatçı gibi elemanlarda bulunur. Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Temel ilkelerimiz

* Koşulsuz müşteri memnuniyeti * Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci * Sürekli gelişim * Duyarlı yönetim * Uzmanlığını teknoloji ile birleştiren profesyonel bir ekip

Misyonumuz

Uzman ve deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktadır. Öz Bayrampaşa Nakliyat olarak amacımız, daima bir müşteri kazanmakttır. 

Mehmet TİMAŞ

Call Now Button
WhatsApp chat