depolamaÖz Bayrampaşa Nakliyat her sektörde gösterdiği başarıyı büro taşımacılığında da göstererek büro taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle büro taşımacılığı için expert eleman gelerek büroyu inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Eğer anlaşılırsa Öz Bayrampaşa Nakliyat‘ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Karşılıklı sözleşme yapılarak, taşıma günü büro görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Öz Bayrampaşa Nakliyat‘ın formeni ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve rahat olması için büro oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

Tüm büro eşyaları Avrupa’dan ithal edilen kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine de oda sahibinin ismi yazılır. Tüm bu güvenli hizmete rağmen Öz Bayrampaşa Nakliyat tedbiri elden bırakmayarak taşınan büroyu sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Öz Bayrampaşa Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentesi ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü büro görevlisine formen tarafından teslim edilmektedir.

Call Now Button
WhatsApp chat