Evden eve ofis taşımacılığı veya şehirlerarası nakliye olarak gruplara ayırabileceğimiz bu hizmet türünde, firmamız sizden gelen taşınma talebi sonrasında sizin için uygun olan birgün kararlaştırılıp, ücretsiz olarak hizmet veren müşteri temsilcimiz tarafından taşınacak eşyalarınızın miktarı, taşınma için gerekli olan ambalaj türü, malzeme ihtiyacı ve gerekebilecek araç sayısının belirlenmesi işlemi yapılır. Kararlaştırdığımız hizmet türü ve sizin taleplerinizle detaylarını tetkik ettiğimiz taşınmanızın fiyatlandırılması tüm bu belirlemelere göre yapılmaktadır. Bu ön görüşmenin sonunda taşınmanızın gerçekleştirilmesini arzu ettiğiniz tarih belirlenir ve istediğiniz saatte taşınma ve paketleme ekibimiz hizmetinizdedir.

Profesyonel paketleme ekibimiz koltuk, vitrin, piyano vb. gibi hacimli eşyaları havalı naylonla, askı ile taşınabilecek olan giysiler, özel olarak yapılmış askılık dolaplarımızda, mefruşat ve diğer büyük eşyalarınızı ise naylon ambalajlarla paketleyip kolilerler. Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve parşömen kağıtlarla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir. Şayet gerekiyorsa mobilyaların demontajı bulundukları yerde uzman marangoz personelimiz sayesinde yapıldıktan sonra havalı naylonla ambalajlanır.

Ambalaj ve paketlemeden sonraki ikince önemli ve dikkat gerektiren adım nakliyat işlemidir. Nakliyat dahilinde eşyalarınız, firmamızca sigortalanır. Hizmetinize sunulan araçlar şirketimize ait olup taban ve içleri eşyalarınızın hasar görmeyecekleri biçimde ve mobilya izolasyonludur. Bu güvenlik şartları dahilinde arzu ettiğiniz adresinize teslim edilen eşyalarınız tek tek ve özenle hedef adresinize taşınıp, paketleme ve ambalaj açılır.

Demontajı yapılan mobilyalarınız yeni adreste tekrar monte edilir ve arzu ettiğiniz şekilde yerleştirilir. Çıkan ambalaj çöpünün alınıp çıkılmasıyla son bulan hizmetimiz, sıcak ve samimi iş ilişkilerimizin kurulmasına ilk adım olmakla beraber, bizlere de benzersiz bir hizmet sunmuş olmanın haklı gururunu yaşatır.

 

DEPOLAMA

depolama

Öz Bayrampaşa Nakliyat’ın müşterilerine sunduğu bir diğer hizmette depolama hizmetidir. Eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken şey, teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması, eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uyması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalanmasıdır.

Bu bağlamda müşterilerimize, modern sistemlerle donatılmış depolarımızda eşyalarını Öz Bayrampaşa Nakliyat’a güvenle teslim edebileceklerini belirtmek isteriz. Depolarımız yangından korunmak için özel ekipmanlara sahip olup, yangın esnasında hızlı söndürme tesisatına sahiptir. Depolanan malzemeler Öz Bayrampaşa Nakliyat güvencesi altında olsa da oluşabilecek hasarlara karşı (deprem, sel vb.) sigortalanmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Call Now Button
WhatsApp chat