Evden eve nakliyat

Firmamız evden eve nakliyat hizmetini 26 yılı aşkın süredir vermektedir. Taşınma konusundaki hassasiyetinizi minimum a indiricektir. Amacımız ve en öncelikli misyonumuz olan müşteri memnuniyeti bizim için en önemli husustur. Eşyalarınızın yeni evinize güvenli bir şekilde taşınması firmamızın sorumluluğu altındadır. Gereken ekip ve ekipmanlarla kusursuz bir taşınma sağladıktan sonra  sizlere de bu çalışmayı detayını iş bitiminde ekip başı ustamız tarafından detaylı bir şekilde aktarılır.

 Sizler için en uygun ve  en son teknolojiye sahip  ekipmanlarımız ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat sonrası gördüğümüz mutluluğunuz içinde işimize huzur ve güven içerisinde devam etmemizi sağlamaktadır .Size hesaplı ücret teklifi ile en iyi şekilde nakliyat hizmeti sunmak isteriz .Evinizi taşımaya gelen elemanlarımızın tecrübeli ve deneyimli olmasının yanı sıra güler yüzlülüğü ve samimiyeti ile memnun olacaksınız. Şirket olarak 26 yıldır biriktirmiş olduğumuz tecrübe ile sizlere kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Evden eve nakliyat sektörünün zirvesinde olan şirketimiz uzman tecrübeli ve titiz elemanları ve en son teknoloji araçlarımız ile sizlere eski taşınma günlerini unutturacak türde bir kaliteli taşıma sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize şehir içi ve şehirler arası fark etmeksizin en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmetler karşılığında ise fiyat teklifimizi ekip ve ekipmanlara ve de eşyalarınızın durumuna göre düzenlemekteyiz. Bu yüzden tüm müşterilerimiz daima bizi örnek göstermektedir.

Şirketimizi arayıp talep kaydı bıraktığınız andan itibaren çalışmalara başlanır. Taşınmaya başlanmadan önce expert arkadaşlarımız eşyaları yerinde tespit etmek için sizleri ziyaret etmektedir. Taşınma günü geldiğinde Elemanlarımız eşyalarınızı titizlikle ambalajlayıp paketler ,eşyalarınız araçlarımıza özenle yerleştirir. Kısacası eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşırız. Ayrıca marangoz ekibimiz sayesinde de monte edilmesi gereken eşyalarınız da monte edilir. Siz bitti demeden biz taşınma süresini bitirmeyiz ve oldu bitti ye kesinlikle getirmeyiz. Eşyalar yeni evinizde düzenli ve pratik bir şekilde kurulur. Şuna eminiz ki Taşınma işleminiz bittikten sonra bizleri eşe dosta akrabaya kısacası tüm yakınlarınıza tavsiye edeceğinize eminiz. detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

evden eve nakliyat

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp chat